poniedziałek, 30 listopada 2015

Dawno nie pokazywałam Wam naszego warsztatu, w którym powstają deski, tym bardziej że przeszedł on gruntowną przebudowę, która wprawdzie jeszcze nie jest skończona w 100%, ale już prace w niej trwają.

Podjeżdżając pod nasz adres, już od razu można się zorientować, że jest się w dobrym miejscu, gdyż przed samą bramą stoi nasz surf bus, którym docieramy wraz z naszymi deskami na najróżniejsze spoty.
PULS boards bus
PULS boards bus
Odpowiedni adres potwierdza również decha:

PULS boards brama


Warsztat podzielony jest teraz na dwie części "starą" i "nową".

Oczywiście nadal korzystamy ze "starej" części, w której mamy kącik z chemikaliami, stół do cięcia tkanin i starą lakiernię, w której teraz jest np kładziony antypoślizg. Tutaj też robimy większość napraw sprzętu, który oddawany jest do serwisu.
Kącik z chemikaliami
Stół do cięcia tkaninek

Serwis
Antypoślizgownia

W antypoślizgowni na ścianie żyje sobie stworek, który z każdym kolejnym lakierowaniem desek zmieniał swoją postać. Jak zostawało w pistolecie trochę lakieru, to Stefan trach i dorabiał mu jakiś kolejny element, Ja go bardzo lubię i absolutnie nie pozwalam usunąć ze ściany.

A teraz nowa część...Hehehe, nawet nie wiedzieli że jestem :)

W nowej części mamy osobne, 3 dedykowane pomieszczenia (2 widać było na filmie :)):

Shape'rnia
Szlifiernia


Przyszła lakiernia

Lakiernia nie jest jeszcze skończona i na razie jest częściowo składzikiem... ale będzie taka z prawdziwego zdarzenia.

Za tymi drzwiami natomiast znajduje się biuro, gdzie przyjmowane są zamówienia, odbywa się też cała praca związana z wszelakimi projektami, grafikami, fakturami, tworzona była strona, szykowane są paczuszki z naklejkami, śrubkami, deski są pakowane itp itd, natomiast tam też deski są oklejane, czy to do nałożenia malowanej grafiki, czy też przyklejane są naklejki.

Biuro


Jeszcze kilka ostatnich ujęć:
Na tym kończymy spacer po naszym miejscu pracy.

Pozdrawiam Ania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz